Pranešimai

Rodomi įrašai nuo vasaris 14, 2009

Mano paskutiniai koncertai

Padidinus mokesčius Lietuvoje prasidėjo tikra sumaištis. Renginių organizatoriai katastrofiškai apkarpė honorarus, vėluoja sumokėti, atšaukia koncertus. Kantrybė trūko po paskutinio akibrokšto Usėnų(Šilutės raj.) bibliotekoje.
Net mano kalendoriuje įrašyta - "Koncertas Usėnų bibliotekoje". Iki koncerto - jokių žinių. Neiškenčiau ir koncerto išvakarėse susiradau jų telefoną ir pats paskambinau.
Moters balsas:
- Usėnų biblioteka
- Sveiki. Prieš kelias savaites skambino mergina ir kvietė vasario 14 d. koncertui pas jus. Gal žinote kas atsakingas už šį renginį?
- Buvau aš atsakinga, bet pasikeitus mokesčiams mes atšaukėme šį koncertą. Nes žinote Latga, nes...
Čia aš supratau kad ji man tuoj skaitys paskaitą apie tai kaip jie negali mokėti, tad nutraukiau:
- Ponia, jei jūs atsakinga už renginį - kodėl man nepranešėt apie tai kad jis atšaukiamas?
- Aš nežinau kodėl ta mergaitė man nedavė jūsų telefono...
Supratau, kad padėtis tragikomiška.
- Ačiū ponia. Viso gero

Būtent! kam kokiai tūlai bib…

e-shop

Jau visą savaitę baiginėju renovaciją seno e-shop'o. Vilniečiams tikriausiai teko girdėti apie "Alma" klaipėdiečiams "Pinokis".

2005 metais UAB "Alma " buvo pirmoji ir vienintelė kanceliarinių prekių parduotuvė turėjusi elektroninę parduotuvę. Tai ko gero pats svarbiausiais ir didžiausias pliusas. Beveik ir vienintelis, nes :
1) savininkė pirko ir taip nemokamą produktą. http://www.oscommerce.com/ nemokama internetinė parduotuvė, kuriai buvo padaryta šiek tiek kosmetinių pakeitimų, bei ji buvo bent jau dalinai išversta . Jei prie jūsų prieitų ir bandytų parduoti "15 minučių" - pirktumėte?
2) katalogą tvarkė nepakankamai suinteresuoti asmenys. Talpinamos fotografijos neatitiko standartų tad puslapio vaizdas po truputi tapo vis bjauresnis ir bjauresnis.
3) nebuvo ryšio su sandėliu. Galiausiai prekių sąrašai pasidarė didele dalimi neatitinkantys tikrovės
4) puslapis buvo talpinamas privačiuose serveriuose, kurie kart nuo karto užlūždavo. O finale i…

Nebeužmiegu

Naktimis iki pusiaunakčio negaliu užmigt. Minčių pilna galva. Ir jokios naudos. Praktiškai visas mintis galima suskirstyti į kelias grupes, bet pagrinde- dėl darbo. Į galvą šaunia įvairiausių minčių. Kaip kam su kuo už kiek... Žodžiu...

Esmė kad nemiegu. Nebėra to sveiko nuovargio, kai jautiesi viską padaręs, o akys lipte limpa