Pranešimai

Rodomi įrašai nuo rugsėjis 13, 2019

Kolegos davė pastabą kad kartojuos su bajeriais

Vaizdas

Po Tiltu

Vaizdas
Ateik
Tau nieko nedarysiu
Po tiltu. Dvyliktą nakties.

Žibėjo iltys ir randai ir akys.
Raudonai.

Šitoj
Akimirkoj stilingoj
Žalsvam pelėsiniam neone

Buvau ne svečias, o vagis.
Dantų, karolių ir meduolių.

Negundyk!
Sekundė, kai sustingom
Prieš įpinant save kitu,

Lėtai ant žemės krito viens.
Kai nusileis - neliks dviejų.

Mėnuliai
Rikiuojasi po oda
Kalbų ir pėdsakų sinchronais.

Dabar aš svečias, ne vagis

-------------------------------------------------------
Man, rodos, Stokholmo* sindromas!*Stokholmo sindromas – psichologinis reiškinys, kuomet pagrobimo metu įkaitai (aukos) ima jausti teigiamus jausmus (pvz., savanorišką paklusnumą, pagarbą, meilę ir pan.) jų pagrobėjams, nepaisydami to, kad pagrobimo metu yra pavojus jų gyvybei ar sveikatai.

Ar jau atvažiavom

Vaizdas
Mano vaikiškas albumas, ko gero, buvo vienas rimtesnių asmeninių projektų. Sutalpinęs dalį populiaresnių gabalų, pasidariau gerą backupą - jei nebūčiau įsirašęs, tos dainos būtų nuėjusios užmarštin kartu su prisiminimais apie mane.
Ne viskas man ten patinka :D Norėčiau, kad daug kas skambėtų kitaip. Mano, kaip muzikanto, galimybės ir skubėjimas padarė savo.
Praėjus keliems mėnesiams po albumo išleidimo atsitraukiu ir pažvelgiu iš šono. Kelios pastabos:

Kartu grojantys muzikantai įrašuose yra didžiulė prabanga. Net mokant pinigus, net samdant profesionalus, rezultatas nebus toks, kokio tikiesi. Nebent mėgsti spontaniškas aranžuotes. O dar blogiau, kai net susitarus į įrašus ateina nepasiruošę ir net nepaklausę, arba po mėnesio atsiunčia per kelias minutes įrašytą akomponimento ar improvyzo pavyzdį.Planavimas. Ypač kuriant sudėtingesnes aranžuotes verta labai detaliai apsirašyti dainas, kalendoriuje susirašyti kokie muzikantai , kada studijoj, pasirašyti excelį su akordais, pastabomis, …