Pranešimai

Rodomi įrašai nuo rugsėjis 23, 2008

Kelionė į Talina 2 d. koncertas

Pirmasis koncertas. Kažkokiame neaiškios paskirties bet puikiai suremontuotame mažyčiame teatre. Salė - apie 30-40 vietų. Pamaniau kad būtų be galo faina jei susirinktų bent pusę tiek. Kaip paaiškėjo vėliau - tiek ir susirinko.

Nusprendėm aparatūros nenaudoti - salė pakankamai maža. Gintarė ir Greta repetuojasi. Kadangi aparatūros nėra, o jų jaudulys lenkia mano ir Kasčio kartu sudėjus - paliekam jas repetuotis salėj beveik iki koncerto. Tik sutariam - pirmas aš, Kastis ir tada - exRezervuota.

Keista koncertuoti be aparatūros. Kiek duodi - tiek skamba. Kitą vertus dainuoti be aparatūros didelis malonumas ir net sakyčiau prabanga.

Labai įdomu buivo išgirsti ir Kastį 100 proc. gyvai.
Rezervuota kaip visada aukštumoje.
Paskui arbatėlė su vietiniais Lietuviais. Daugiausia tai - senos moteriškės, kurios apsėdusios Gretą ir Gintarę dalinosi gyvenimiška patirtimi. Nešu kudašių į kitą kambario galą :).
Atsisveikinam su visais ir traukiam į antrojo koncerto vietą.

Kelionė į Talina 2 d. ekskursija

Vaizdas
Taigi Rytas!

Ryte Laima pažadina juokaudama. Man ne iki juokų. Nors... kitą vertus visada iki juokų. Keliuosi. Kur dėsies.
Valgom pusryčius. Aptariam dienos planus. Kava. Laimos mamos ruoštas valgis. Po truputi atsigaunu. Kasčio pigdžiugiška šypsena ir intensyviai iš manęs garuojantis alkoholis.

Susikraunam instrumentus ir traukiam į Talino centrą.

Jau antri metai važiuoju ir atrodo išgirstu naujus dalykus. Laima puiki gidė. Miestas pilnas turistų. Daug rusų. Daug besituokiančių porų, daug besituokiančių rusų. Nebuvau užėjęs bet laima sakė kad suvenyrinėse parduotuvėse dirba daugiausia rusakalbiai.

Lipam į be galo aukštą bažnyčią. Gal 60 m. stačiais laiptukais. tačiau viršuje atsiveriantis vaizdas vertas to.Iš viršaus atsiveria nuostabi Talino panorama.

Nulipus ir besiruošiant išeiti prišoko kažkoks lietuvis - "ar ten verta lipti?". Jau tie lietuviai.


Įdomus faktas. Kastis prieš 23 m. tarnavo netoli Talino. Tuo pačiu nusprendė susirasti draugą estą. Ačiū tau google - jo draugas dir…