Gatvės muzikos diena KlaipėdojeLabai laukiau šios šventės. Gal todėl kad jaučiausi reikalingas. Šiais metais nusprendėm dalyvauti visa šeima. Kiekvienas savaip bet ir visi kartu :)
Tad mažoji piešė portretus, didžioji man pritarė, o Lina fotografavo ir palaikė iš pirmųjų eilių.

Pirmiausia nustebau, kad puse pirmos dar palyginus nedaug grojančių. Susiradom jaukią vietelę turgaus gatvėj ("gėrimai visą parą") ir pradėjom....

Netrukus žmonės ėmė būriuotis aplink.

Beje buvau klaikiai užkimęs. Skaudėjo gerklę. Po pusantros valandos grojimo jaučiaus visiškai išsunktas ir bejėgis. Dar būčiau grojęs tačiau kitoj gatvės pusėj kažkokia pedagogė su būreliu vaikų tiesiog pribaigė mane. Jie tiesiog atsistojo priešais ir užjovė mane metalafonais akordeonais ir dūdelėm (mana žurnalistams :)))). Pamanaiu kad iš jų pusės tai labai negražu. nes gatvė buvo tuščia o jie sustojo tiesiai prieš mus.

Tačiau viskam yra saikas manau tie metalafonistai man buvo siųstas Dievo ženklas :) Susirinkom laimikį ir patraukėm švęsti.

Dabar skaitinėju atsiliepimus ve.lt lrytas.lt 15min.lt
Dieve mano - kiek politikavimo, pykčio ir pavydo... Vienintelis man nepatikęs dalykas šventėje - įvairaus plauko DJ. Gal juos reiktų suvaryt į vieną vietą - būtų dar viena Palanga. O Palanga su bumčiku tai kaip ir kultūrinis paveldas... Ką jau ten mums mirtingiesiems.

Šiaip pasigedau šventiškesnio šventimo :) Vaikai brūžinantys nesuderintas gitaras nekelia susižavėjimo, norėjosi gyvesnio gatvės muzikntų (kurie groja ne tik per šventes) pasirodymo. Mažiau prijungtų prie elektros.

Kaip ten bebūtų - Gatvės muzikos diena vienas iš geriausių renginių tiek Klaipėdoje, tiek visoje Lietuvoje. Ačiū organizatoriams

PS
Žinau kad bus klausimas "Kiek užsigrojot", tad užbėgdamas už akių sakau -pardavėm šešis cd ir apie 50 Lt grynais , o Teresė piešdama portretus uždirbo net 14 lt. :)

Komentarai

viku sakė…
Echechey, kokie jūs šaunūs, nu:} Kaip aš nesusiprotėjau vakar iki Klaipėdos atlėkt sėdėdama tam savo Skuode ;D
Praeitais metais man kažkaip Klaipėdos gatvės muzikos diena patiko daug labiau nei Vilniaus ;)
tomas sakė…
Baltokų šeimynele..
gerai atrodot, kaip visada :)
M.K. sakė…
Va kas man pikta, tai kad GMD (o, kątik pastebėjau, kad trumpinasi it ,,gimtadienis) visuose miestuose tuo pačiu metu. O taip norėjau į Klaipėdą atlėkt! Iki laimės būtų pilnai užtekę pastovėt Turgaus gatvėj per pietus:)

Graži ta Baltokų dinastija, ką ir besakyt...Būčiau neatlipus visas tas dvi valandas....