Akustinių spalvų koncertas

Prieš koncertą vienas vaikis pasakė:

"Noriu pasakyti komplimentą..."
"Nagi ..." :)
"Jūsų dainos labai originalios. Truputi džiazo. Muzika labai savotiška. Iš pat pradžių atrodo - ne į temą, bet paklausius ilgiau viskas susistato į savo vietas. "

Tiesą sakant nemanau, kad tai yra pliusas ir apskritai komplimentas. Bet va smagu, kad žino, vertina.

Mane apšildė grupė kuri pasivadino arba Linas ją pavadino (nesusigaudžiau) "Duobė". Jiems talkino tas pats vaikinukas. Jis fantastiškai groja fleita. Net supavydėjau "duobei".
Visas apšildytas užlipau į sceną ir supratau, kad visas mano garso susiderinimas prieš koncertą nuėjo šuniui ant uodegos - monitoriai neveikė. Paskui pamaniau kad taip net geriau ir pradėjau...

Temą kaip ir ruošiausi pasirinkau - pavasaris.

Kaip ir tikėjausi - žmonių ne marios. 2/3 salės. Bet atmosfera - maloni. Veidai nematyti. Ir pamaniau kad visai smagu būtų jei kas iš pažįstamų būtų padarę siurprizą :)

Mano panelės vienu metu visai įsišėlo ir jei Lina nebūtų jų sudrausminusi jų "Paryžiaus tango" parodomasis šokis būtų virtęs pagrindiniu koncerto akcentu :) o gal ir virto... Čia ir mano džiaugsmas ir prakeiksmas.

Ir kam amskritai rašau apie tai. Kažkoks liūdesys aplankė

Komentarai

viku sakė…
Neįsivaizduoju tavo koncertų su daugybe žmonių. Na, tiesa, tik 2juose tavo pasirodymuose teko būt:] Bet jie tokie mieli savo atmosfera.

Ach.
Ir nėr čia ko liūrėt.
Juk pavasaris tuoj belsis.
aha, kažkoks nostalgiškas įrašas :)
aš su malonumu būčiau padarius siurprizą ,D