Tai-aš

Savaitgali praūžė festivalis "tai-aš".

Šeštadienį - Kaune.
Kaip ir ankščiau niekas nesikeičia šiame festivalyje. Tos pačios scenos, tie patys užkulisiai, kuriuose bandai sulaukt savo laiko. Domantas patiko. Bet jis visada turi ką parodyti. Pilnas savasties toks.
Papečkytė nors ir profesionaliai grojo bei dainavo, bet na mane erzina jos povyza scenoje. Kartais atrodo kad ji specialiai susireikšmina.

Lenkė ne į temą buvo. Visiškai. Kažkas tarp popso ir džiazo.

Apskritai kuo toliau tuo labiau manau, kad atlikėjas scenoje grojantis "tik sau" daro nusikaltimą klausytojo atžvilgiu.

Po koncerto iškart lėkėm į Vilnių, naktinėjimus. Faina buvo pamatyti tiek pažįstamų vienoje vietoje. Tik garsistas kažkoks vertas kartuvių buvo. Akustinis balaganas.

Palaukiau kol Jonukas baigė grot susirinko manatkes ir išvarėm pas jį miegot.

Ryte turėjom puikaus laiko pasišlaiužiot po Vilnių su Jonuku

Ryte laukė koncertas "Bardai vaikams". Beje buvo labai keista, kad mane į juos pakvietė, nes keli metai buvau apskritai ignoruojamas.

V.V. Landsbergis, Klova, Švedė Airiai ir aš.
Lansbergis mane nustebino pirmąją daina apie kiškį, dieną prieš tai Bareikis šią dainą pristatė kaip savo, tiesiog sukurtą Landsbergio spektakliui. Landsbergis ją vienok pristatė kaip pats sukūręs. Ach tos pramogų pasaulio žvaigždės... :)

Klova grojo savo vaikiškas daineles, bet mano akimis jis geriau būtų grojęs folklorines vaikiškas.

Švedė tikrai šauni ir jos programa man pasirodė kiek trumpoka. Kitą vertus švediškai ir angliškai vaikai nesupranta tad ir tos kelios dainos jiems manau prailgo.

Sužavėjo airiai. Nebuvau girdėjęs. Manau jie salę gerokai sujudino.

Man ėjos kaip sviestu patepta. Vaikai tarsi užtaisyta bomba - užteko jiems suprantama kalba kreiptis ir salėje pasigirdo kikenimai dainavimai bei plojimai. Smagumėlis.

Komentarai

mindaugas sakė…
įdomūs pastebėjimai ir pasvarstymai. Ypač apie grojančius sau.